Mirror Services
  1. Bogga hore
  2. Ilmaha iyo carruurta
  3. Maxi-Cosi
Ilmaha iyo carruurta

Maxi-Cosi

Alaab ammaan ah oo si fiican looga fikiray oo loogu talagalay kuwa yaryar

Kuraasta gaariga, gaadiidka ilmaha iyo qalabka ilmaha ee la isku halleyn karo, kuwaas oo guriga si ammaan ah u geeyay in ka badan 60 milyan oo ilmo.

Qiimaha, dalabyada iyo helitaanka waxaa go'aamisa summadda, wayna isbeddeli karaan. Eeg bogga rasmiga ah si aad u hesho faahfaahinta hadda.

Maxi-Cosi logoBogga rasmiga ahmaxicosi.com

Maxaa Maxi-Cosi loo doortaa

Loo naqshadeeyay iyadoo la tixgelinayo ammaanka iyo raaxada

Ay ku kalsoon yihiin waalidiinta adduunka oo dhan

Alaab wax ku ool ah heer kasta

Ku saabsan Maxi-Cosi

Kuraasta gaariga, gaadiidka ilmaha iyo qalabka ilmaha ee la isku halleyn karo, kuwaas oo guriga si ammaan ah u geeyay in ka badan 60 milyan oo ilmo.

Booqo Maxi-Cosi
QaybtaIlmaha iyo carruurta
Bogga rasmiga ahmaxicosi.com
SummadahaMaxi-Cosi

Sida looga iibsado Maxi-Cosi

  1. Ku fur bogga rasmiga ah ee Maxi-Cosi badhanka boggan ku yaal.
  2. Baadh alaabta ama qorshayaasha oo isbarbardhig dalabyada hadda.
  3. Ku dhammee dalabkaaga bogga lacag bixinta ee ammaan ah ee Maxi-Cosi.

Su'aalaha inta badan la is weydiiyo

Kani ma yahay bogga rasmiga ah ee Maxi-Cosi?

Maya. Mirror Services waa hage madax-bannaan. Badhamada boggan waxay kuu geynayaan bogga rasmiga ah ee Maxi-Cosi, halkaas oo aad ka dalbato.

Xaggee ka arkaa qiimaha iyo dalabyada hadda ee Maxi-Cosi?

Qiimaha iyo dhiirigelinta way isbeddelaan marar badan, sidaa darteed ka hubi bogga rasmiga ah ee Maxi-Cosi markaad gujiso kadib.

Maxi-Cosi ma laga heli karaa dalkayga?

Helitaanku wuxuu ku xiran yahay Maxi-Cosi iyo meesha aad joogto. Bogga rasmiga ahi wuxuu taxaa dalalka, gaarsiinta iyo hababka lacag bixinta.

Ma bixinayaa wax badan haddii aan isticmaalo xiriiriyahan?

Maya. Isla qiimahaas ayaad bixinaysaa. Waxaa laga yaabaa inaan helno guddi yar oo ka caawisa Mirror Services inuu bilaash ahaado.

Booqo Maxi-Cosi

Alaab ammaan ah oo si fiican looga fikiray oo loogu talagalay kuwa yaryar

U gudub bogga rasmiga ah

Summado kale oo ku jira Ilmaha iyo carruurta

Baby Sunnies logo
Ilmaha iyo carruurta

Baby Sunnies

Muraayadaha qorraxda ee dabacsan oo polarized ah oo loogu talagalay ilmaha iyo carruurta yaryar, oo leh 100% ilaalin UVA iyo UVB.

U gudub bogga rasmiga ah
GAFLY logo
Ilmaha iyo carruurta

GAFLY

Alaab ciyaareed iyo qalab dareen leh oo loogu talagalay carruurta qabta autism-ka iyo dhibaatooyinka habaynta dareenka, sida bustayaasha culus iyo walxaha la calaaliyo.

U gudub bogga rasmiga ah
Maxi-Cosi logoU gudub bogga rasmiga ah